Arnavutköy Belediyesi

Erişilebilirlik

E-Belediye Kapısı uygulaması dahilinde sunulan bilgi ve hizmetler, kullanıcının sahip olduğu cihaz, yazılım ve fiziksel kısıtlamalardan bağımsız olarak en geniş kullanıcı kitlesine hitap edecek şekilde hazırlanmıştır.
      
Erişilebilirlik Özellikleri
 
E-Belediye Kapısı, toplumun tüm fertleri tarafından kolay kullanılabilecek ve kullanıcının ihtiyaç duyabileceği ek ticari yazılımları mümkün olan en alt seviyede tutacak şekilde tasarlanmıştır.
 
E-Belediye Kapısı ekibi olarak sayfalarımızın daha erişilebilir olması için çalışmaktayız. Olası erişilebilirlik sorunlarının çözülmesi için, lütfen karşılaştığınız tüm problemleri ebelediye@arnavutkoy.bel.tr e-posta adresinden bize iletiniz. 
 
Önerilen Tarayıcı ve İşletim Sistemleri
 
E-Belediye Kapısı, çok çeşitli cihaz ve yazılımlar üzerinde çalışabilecek şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir. Her ne kadar sistem gereksinimleri en alt düzeyde tutulmuş olsa da bazı özelliklerden faydalanmak için kullandığınız yazılımların güncel sürümlerini kurmanız ya da ek yazılım yüklemeniz gerekebilir.
 
www.arnavutkoy.bel.tr - ebelediye kapısı üzerindeki sayfalar aşağıdaki tarayıcı ve işletim sistemleri ile test edilmektedir.
  • Microsoft Edge™ (Windows 10) 
  • Mozilla Firefox (Windows ve Linux sistemler üzerinde) 
  • Opera™ (Windows ve Linux sistemler üzerinde) 
  • Google Chrome™ (Windows ve Linux sistemler üzerinde) 
  • Safari™ (OS X altında) 

Not: Sayfalarımız Internet Explorer™ 10 ve altında test edilmekte fakat görünüm konusunda küçük tutarsızlıklar oluşabilmektedir. Bu tarayıcıyıları kullanan kullanıcılarımızın üst sürümlere geçmeleri tavsiye edilmektedir.